Suono 80 lampa wisząca 8xE14 złota MSE1501100566
towar niedostępny
Opis
Lampa o oryginalnym designie, wykonana z metalu i szkła, łącząca trwałość z estetyką. Świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami, jak i eleganckimi biurami czy luksusowymi hotelami, wnosząc do nich niepowtarzalny charakter. Połączenie złotego i białego koloru nadaje wyrafinowany i świeży efekt.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 40 cm |
| Waga | 8,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 