Supersymmetry LED lampa wisząca 1-punktowa czarna P096PL-L11BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Światło jest ogólne i kierunkowe. Części symetryczne są rozdzielane i łączone za pomocą elementów magnetycznych. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym matowym. Neutralna temperatura barwowa 4000K. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 88,6 cm x 4 cm |
| Wysokość | 105-205 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 