Sutton lampa wisząca 2xE14 nikiel P02453NI-WH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z materiałowymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze niklu. Lampa przyozdobiona szklanymi elementami, który dodają szyku i elegancji. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, szkło |


by 