Suza IP44 lampa wisząca 1xLED/6W czarna PL0103-BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada piękny klosz ze szkła akrylowego. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Lampa idealnie wpisze się w różne przestrzenie, stanowiąc efektowny akcent w każdym wnętrzu. Stopień ochrony IP44 czyni ją odpowiednią do użytku w różnych warunkach, zapewniając trwałość i uniwersalność zastosowania.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Strumień świetlny | 417 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 26,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, szkło akrylowe |


by 