Svea lampa wisząca 1xE27 beżowa 364700144
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z bawełnianym kloszem w kolorze beżowym. Bawełniany wzór nie tylko zapewnia elegancki wygląd, ale także tworzy fascynującą grę światła i cienia. SVEA zachwyca rattanowym wyglądem oraz delikatnymi odcieniami beżu i piasku. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 24 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 46 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | naturalny materiał |
| Materiał | metal, tkanina |


by 