Sybilla lampa wisząca 7-punktowa czarna AZ4406
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończono w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa wyróżnia się prostą formą i elegancką stylistyką. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że z łatwością wkomponuje się w różne stylizacje.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 82 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 27 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 