Talent kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu 2xLED/1W tytan R27769187
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny elewacyjny 2 punktowy wykonany z wysokiej jakości metalu w kolorze tytanowym. Oprócz czujnika ruchu lampa posiada czujnik zmierzchu, który włącza się automatycznie, gdy robi się ciemniej. Lampa zasilana jest bateryjnie. Akumulator ładowany przez złącze USB-C. Czas ładowania 5h, czas świecenia 6h. Dzięki magnetycznemu uchwytowi ściennemu można go łatwo ustawić w dowolnym miejscu w domu. Stopnień ochrony IP44, szczególnie odporny na warunki atmosferyczne i nadaje się zarówno do użytku na zewnątrz, jak i w wilgotnych pomieszczeniach. Światło rozsyłane do góry i do dołu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulatorowe (ładowanie przez port USB) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | tytanowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 