Taylor IP44 lampa sufitowa (spot) 1-punktowa czarna 09930/05/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Ten spot sufitowy wykonany jest z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym i został specjalnie opracowany do bezpiecznego użytkowania w łazience (IP44). Dodatkowo można również podłączyć ten zamontowany spot do ściemniacza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 320 lm, 2200K-3000K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 10 cm x 10 cm |
| Wysokość | 12,3 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9,8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,7 cm |
| Waga | 0,53 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 