Taylor kinkiet elewacyjny ścienny z czujnikiem ruchu czarny 09831/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykonano z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Posiada wbudowany czujnik ruchu.
- zasięg wykrywania ruchu: 0-8 metrów, strefa wykrywania ruchu: 100 stopni
- regulacja czasu świecenia: od 5 s. do 8 min.
- regulacja zakresu natężenia światła na zewnątrz od której czujnik zaczyna działać: 10-2000 Lx
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,3 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,81 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Czujnik ruchu | tak |


by 