Telma lampa wisząca 1-punktowa brązowa/miedź 32025
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z kompozytu mineralnego. Klosz w kolorze brązowym z miedzianym środkiem. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 116 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy + miedź |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, kompozyt mineralny |


by 