Teo kinkiet 1xLED/8W ciemne drewno 5919
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy drewniane lampy wykończone w kolorze ciemnego drewna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 988 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 46 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | ciemne drewno |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, drewno |


by 