Teo lampa wisząca 1xLED/13W czarna/jasne drewno 1448
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy drewniane lampy wykończone w kolorze jasnego drewna, elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 126 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno + czarny |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | metal, drewno |


by 