Terma LED D36 plafon IP44/28W/4000K biały ML6403
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED w kolorze białym o podwyższonym stopniu ochrony przed wilgocią IP44. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1960 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 