Tiara lampa wisząca 5xLED/40W złota PND-77362-5-40W-GD
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklane klosze w kolorze przeźroczystym. Elementy metalowe wykończone w kolorze piaskowany złoty z połyskiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 x 8W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 4405 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 66 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 