Toronto lampa wisząca 1xGU10 chrom ML0327
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym i chrom. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze nadając mu elegancji i nowoczesności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 57 cm - 167 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 43 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom + biały |
| Kolor klosza / abażura | chrom |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 