Tracer złącze proste do prowadnicy szyny czarne 4068
towar niedostępny
Opis
Złącze proste do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Tracer firmy TK Lighting w kolorze czarnym. Możliwość łączenia dwóch prowadnic w linii prostej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Typ źródła światła | żarówka |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Długość x szerokość | 8 cm x 3,5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 