Track Ricky reflektor spot 1XGU10 do szyny czarny/złoty ML0690
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu Track firmy Milagro w kolorze czarno-złotym. Idealna propozycja do pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Lampy można przesuwać po specjalnie przeznaczonych do tego szynach, które można zamontować w dowolnej konfiguracji na suficie konkretnego pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można przesunąć strefę oświetlaną w inne miejsce, dzieląc pomieszczenie na obszary i w zależności od potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Wysokość | 20,3 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |


by 