Traker lampa wisząca 4-punktowa czarna/złota 526/4
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z metalowymi złotymi kloszami. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. W zależności od rozmieszczenia kabli można regulować wysokość i szerokość. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |


by 