Trinity kinkiet 3-punktowy mosiądz/biały 108254
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Kinkiet charakteryzuje się dwoma kloszami w kształcie kul umocowanych na dwóch końcach konstrukcji, oraz jednym ruchomym pośrodku. Wbudowane włączniki. Lampa posiada przewód (200 cm) w kolorze transparentnym z wtyczką do gniazdka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 39 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 