Trosti lampa wisząca 2-punktowa mosiądz PND-428892-BRO
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z jednym szklanym kloszem w kształcie kuli, a drugim metalowym w kształcie tuby. Oprawa wykończona w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma lampy sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu i charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | GU10 - 35W, G9 -25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały + mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 