Tuba LED lampa sufitowa 1-punktowa biała 2275918
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, od spodu osłoniętym akrylem. Oprawa wykonana jest z aluminium w kolorze białym z akrylowym pierścieniem. Doskonale prezentuje się pojedynczo oraz jako oświetlenie grupowe, tworząc indywidualny charakter oświetlanych pomieszczeń.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7,9 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga | 0,38 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 