Tubular LED lampa wisząca 11-punktowa czarna 321691132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 11 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 11-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 27,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2420 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 