Tula lampa wisząca 1xE27 coral/dusty blue 1132G11_16_J
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze niebieskim, koralowym i kremowym (podsufitka). Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | max. 230 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,63 kg |
| Kolor konstrukcji | niebieski + koralowy + kremowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 