Twist lampa wisząca 2xLED/90W czarna ML8608
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 90 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 111 cm x 31 cm |
| Wysokość | 50 - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | większy 60 cm , mniejszy 40cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 