Twist lampa wisząca LED 60W złota AZ5734
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak aluminium i silikon, ta lampa przyciąga wzrok swoim minimalistycznym, nowoczesnym wyglądem. Jej złota kolorystyka sprawia, że doskonale wpisuje się w trendy, a lampy wiszące czarne stają się coraz bardziej pożądane w aranżacjach wnętrz. Możliwość regulacji wysokości. 3 stopniowe ściemnianie za pomocą włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 110 cm x 27 cm |
| Wysokość | 60-140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 