Tybr kinkiet elewacyjny ścienny 1-punktowy 4686
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w patynie (podkład czarny mazany farbą złotą)
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 28 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Kolor konstrukcji | patyna (podkład czarny mazany farbą złotą) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 