Universo kinkiet 1xE27 marmur/złoty ST-10050W
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z kloszem wykonanym z marmuru. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne i nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | marmur |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | marmur, metal |


by 