Urban Renewal lampa wisząca 1xE27 rustykalny mosiądz FE-URBANRWL-P-E
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Urban Renewal czerpie wpływy z dwudziestowiecznych lamp przemysłowych. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w industrialnym stylu. Seria ta nadaje się nie tylko do wnętrz prywatnych, ale także może dodać niepowtarzalnego charakteru wnętrzom pubów, restauracji czy kawiarni. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30,2 cm |
| Wysokość | 464,7 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 0,92 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | rustykalny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | rustykalny mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal |


by 