Vailante lampa wisząca 6-punktowa złota PND-31221-6-HBR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi białymi kloszami (posiada dwa kuliste, matowe klosze o średnicy 20 cm wychodzące z boków oprawy oraz cztery mniejsze o średnicy 15 cm). Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 + E27 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 4xE14 / 2xE27 - 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 115 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 54 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 