Vario kinkiet 1-punktowy czarny 21-73495
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa wykończona w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze brązowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 28 cm |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 0,52 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 