Velbano lampa wisząca 1xLED 61W czarna LE45417
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z aluminium w kolorze czarnym. Jej unikalna konstrukcja składa się z subtelnie falującego, eliptycznego pierścienia wykonanego z aluminium i silikonu, który emituje miękkie, rozproszone światło. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 61W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 3364 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 120 cm x 66 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, silikon |


by 