Vene lampa sufitowa 2-punktowa biała/złota 1159/2
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z abażurami w kolorze białym i złotym. Lampa jest wykonana z metalu malowanego proszkowo w kolorze czarnym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Lampy VENE idealnie wpasują się do praktycznie każdego wnętrza zarówno klasycznego jak i nowoczesnego wystroju.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 102 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Waga | 2,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 