Venera lampa wisząca 3-punktowa H260-03-N
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z materiałowym (bawełna na PCV) abażurem. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Abażur zdobiony metalową dekoracją szablonową. Możliwość regulowania wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46,4 cm |
| Wysokość | 59-141,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 39 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 