Venus lampa wisząca 2xE27 mosiądz/biały ST-5025-2 BRASS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość zamontować w różnych konfiguracjach wysokości dzięki załączonym do zestawu trzem metalowym rurkom o długości: 15cm / 30 cm / 50 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 58,5 cm - 153,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 