Vera D22 plafon LED IP65/18W/4000K biały EKP0470
towar niedostępny
Opis
Plafon o podwyższonej klasie szczelności IP65, do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w łazience, holu, czy nawet na ganku, gdzie warunki wilgotne lub zewnętrzne nie stanowią problemu. Konstrukcja plafonu pozwala na montaż naścienny lub sufitowy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1900 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 6,3 cm |
| Waga | 0,55 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 