Vera D28 plafon LED IP65/24W/4000K czarny EKP0473
towar niedostępny
Opis
Plafon o podwyższonej klasie szczelności IP65, do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w łazience, holu, czy nawet na ganku, gdzie warunki wilgotne lub zewnętrzne nie stanowią problemu. Konstrukcja plafonu pozwala na montaż naścienny lub sufitowy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 2600 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 6,3 cm |
| Waga | 0,68 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 