Verdes lampa wisząca 1xLED 10W czarna P0611
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Marmurowa ozdobna kula zachwyca niepowtarzalną strukturą która jest nieunikalna. System regulacji wysokości góra-dół.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 456 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 255 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne, marmur |


by 