Veri D37 plafon 1xLED/32W/4000K czarny WM-C7300-S-BL
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Temperatura barwowa światła 4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2480 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 37 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 