Verta lampa wisząca E27 czekoladowy brąz drewno 61621
towar niedostępny
Opis
Verta charakteryzuje się surowym, a jednocześnie ocieplonym designem, idealnym nad stół lub wyspę kuchenną. Lampa oparta jest na belce z jasnego, naturalnego drewna, do której przymocowany jest klosz. Całość zwiesza się na czarnym przewodzie z drewnianej podsufitki. Połączenie drewna z ciemnym metalem nadaje jej charakteru skandynawskiego z nutą loftową.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 27 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,05 kg |
| Kolor konstrukcji | czekoladowy brąz + drewno |
| Kolor klosza / abażura | czekoladowy brąz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 