Verto kinkiet 1xLED 22W IP54 czarny 18183
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany z metalu w kolorze czarnym. Dzięki klasie szczelności IP54, VERTO jest odporny na wilgoć i pył, co sprawia, że świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, korytarzu czy sypialni, jak i na elewacjach budynków, tarasach czy balkonach. Charakterystyczny efekt dwukierunkowego rozsyłu światła (góra-dół) nadaje przestrzeni wyjątkowy klimat i podkreśla jej architektoniczne walory.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 650 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Waga | 0,62 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 