Vesta lampa wisząca 1xE27 złota/biały ML1803
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa wisząca Vesta to nie tylko źródło światła, ale także elegancka ozdoba, która doskonale uzupełni każdą przestrzeń, nadając jej wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 40 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 