Vico D78 plafon 1xLED/60W czarny PLF-53675-078RC-BK-3KS4K-TRDIMM
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Zmienna barwa światła za pomocą przełącznika na obudowie 3000K + 4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 5300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 