Vincenza kinkiet 1xE27 mosiądz 1245
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego mosiądzu. Idealnie pasuje do przestrzeni w stylu klasycznym i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,5 cm |
| Wysokość | 41,5 cm |
| Kolor konstrukcji | szczotkowany mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 