Viso lampa sufitowa 1xLED/26W czarna MX9932-1-3BD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, zarówno w salonie, sypialni, jak i kuchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 82 cm x 33 cm |
| Wysokość | 43,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 