Viso lampa sufitowa 2xLED/45W czarna MX9932-2-3BD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Doskonale sprawdzi się w różnych pomieszczeniach, zarówno w salonie, sypialni, jak i kuchni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 x 22,5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 5300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 70 cm x 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 