Viva V Bianco lampa wisząca 5-punktowa biała
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z metalowymi kloszami w kształcie rurek. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 158 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 14,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 