Vivo lampa sufitowa 1xGX53 IP44 czarna 10594
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa z wykonana z metalu w kolorze czarnym z podwyższoną klasą szczelności IP44 (np. do łazienki). Przeznaczona do źródeł światła z trzonkiem GX53. Rodzina lamp VIVO to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 11W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,4 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 