Vuelta lampa wisząca 4-punktowa czarna K-4737
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza. Lampa została wyposażona w miejsce na doniczkę, w której możemy umieścić naszą ulubioną roślinę, która dodatkowo uatrakcyjni wygląd pomieszczenia. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub dwie lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 150 cm x 35 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 2) |


by 