Witham LED kinkiet zewnętrzny 1-punktowy antracyt 277860142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można ustawić trzy barwy światła (biel ciepła, biel neutralna, biel światła dziennego) bezpośrednio na lampie za pomocą przełącznika.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1100 lm |
| Barwa światła LED | 2300K - 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 1,11 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 