Xara lampa wisząca LED 35W czarna złota 6210-0110L
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Całość wykończona w kolorze czarno-złotym. Lampa będzie idealnym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Jasność świecenia oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 60%, 40%) za pomocą typowego włącznika światła. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 52 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |


by 